Прекрасни цветови, Магична Растечка Колекционерска Кукла Со Мирис На Цвеќе

Прекрасни цветови, Магична Растечка Колекционерска Кукла Со Мирис На Цвеќе

Това е достапна
DEN 479.52
Количината на стоката:

Засади го, напои го - кого ќе пораснеш. ИГРА И ПРИКАЖУВАЊЕ : блескавата купола и капакот на саксијата делуваат како простор за играње и терариум за прикажување на Вашата Прекрасна кукла Блосемс! Украсете ја магичната градинарска средина со шарена чип уметност и ставете ја вашата кукла во лисната импровизирана лежалка за дремка. Направете желба и додадете околу 5 листови лажици вода, а потоа гледајте како вашата кукла почнува да никнува од почвата – цветот на нејзината глава ќе навестува на кој карактер цвета! Со 26 Прекрасни блосеми за собирање од пет различни теми, можете да соберете ретки, супер ретки, па дури и ултра ретка кукла со вистинска дијамантска дијадема! Откако вашата кукла целосно ќе процвета, извадете ја од тенџерето како вистински цвет и позирајте ја да седне во лажицата на листот-се удвојува како лисна импровизирана лежалка кога ќе ја ставите на капакот! Поставете терариум на врвот на капакот и украсете со шарената чип уметност, а потоа покријте го со блескавата купола за да ја прикажете вашата кукла! Со Страшни блосеми, кого ќе пораснеш РАСТЕ СВОЈ ИЗНЕНАДУВАЊЕ КОЛЕКЦИОНЕРСКИ КУКЛА : имате магија да се донесе Страшни блосеми за живот! Засадете го шареното семе, покријте го со сјајна почва и направете желба! Додадете вода и гледајте како вашата Прекрасна кукла Од цвет никнува од почвата, откривајќи го вашиот карактер! Кој ќе растеш.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата