17 Вооружено Сиво Тркало Тркало од Солиден Гребен 15500.77

17 Вооружено Сиво Тркало Тркало од Солиден Гребен 15500.77

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Класиката На Тркачот На Патеката става ново вртење на гроздобер изглед со нова вооружена завршница тоа е се освен обична. Секое челично тркало од 2 парчиња има лице со дупчиња инспирирано од ретро, кое изгледа одлично како крстарење по булеварот, како и качување преку камења. Со својот прецизно дизајниран центар центричен дизајн, Тркачот за Патеки 17 х 9 одржува фабричко ниво за сигурни перформанси без вибрации. Сите Солидни тркала на Гребенот се прецизно дизајнирани, тестирани и сертифицирани за да ги исполнат и надминат напорните стандарди SAE J2530 за јачина и издржливост на тркалата. Пиштол Метал Сива Завршница; 2-Парче Челична Конструкција; Компатибилен со TPMS (Систем За Следење На Притисокот во Гумите) Дополнителни Функции Заврши : Пиштол Метал. Дијаметар На Тркалото : 9. Одговара Изберете : 2008,2011,2015-2019 ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН 2007,2009-2010,2012-2014,2020 ЏИП ВРАНГЛЕР 2021 ЏИП ГЛАДИЈАТОР 2021 ЏИП ВРАНГЛЕР НЕОГРАНИЧЕН СПОРТ 2022 ЏИП ВРАНГЛЕР РУБИКОН и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата