Модерни Теми Артезија Дамаск 6-Парче Бања Пешкир Во Собата, Мудрец

Модерни Теми Артезија Дамаск 6-Парче Бања Пешкир Во Собата, Мудрец

Това е достапна
DEN 450.24
Количината на стоката:

Без разлика дали го користите за да се разгалите или резервирате за специјални гости, овој комплет е совршено надополнување на секоја бања. Овие крпи ќе се чувствуваат пријатно и удобно против вашата кожа секој пат кога ќе ги користите. Дополнително, крпите стануваат помеки со миење и сушење. Овие комплети се Сертифицирани Oeko-Tex®, дефинитивен белег на извонредност за производи кои се здрави за вас и здрави за животната средина. Доволно издржлив за секојдневна употреба овој комплет за крпи е одличен додаток на секоја бања. Карактеристики Материјали : 100% Чешлан Памук. Комплетот Вклучува : (2) крпа за Капење, (2) Крпа за Раце, (2) Крпа за Перење. Мерки : Бања - 27х54 инчи, Рака-16х28 инчи, Миење-13х13 инчи. Oeko-tex® сертифициран, дефинитивен белег на извонредност за производи кои се здрави за вас и здрави за животната средина. Карактеристики : ткаењето со нула пресврт овозможува брзо апсорпција на водата. Луксузно меките крпи стануваат помеки при секое миење со дополнително густо ткаење. Упатство за нега : безбедна Машина за перење И сушење. . Oeko-tex® сертифициран, дефинитивен белег на извонредност за производи кои се здрави за вас и здрави за животната средина. Издржлив за секојдневна употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата