Бебе Ктан Оригинални Превозници Бебе Превозникот, Виолетова, И

Бебе Ктан Оригинални Превозници Бебе Превозникот, Виолетова, И

Това е достапна
DEN 799.84
Количината на стоката:

Носач за бебиња во стилот на завиткување без завиткување. Наградуваниот Носач За Бебиња Ктан Ви овозможува да уживате во носење бебе без раце, без проблеми, без тока во секое време, насекаде. Оваа готова памучна фолија лесно се лизга како маица. Неговиот патентиран дизајн со двојна јамка и уникатното еднонасочно истегнување ја обезбедува безбедноста што ја сакате и разноврсноста што ви е потребна за да бидете во движење и да го гушкате вашето малечко блиску. Мајките можат дури и да дојат дискретно и скромно да се поврзат преку нега на кожа на кожа. Без свиткување или вишок завиткување за да ве збуни или фрустрира. Сите Носачи за Бебиња Ктан Доаѓаат во соодветна торба за носење што се претвора во појас што обезбедува дополнителна поддршка за одредени позиции додека го носите вашето бебе во Носачот За Бебиња Ктан. Повеќе позиции за бебиња раѓање до 35 килограми. Дизајн со двојна јамка за безбедност и безбедност. ПОЕДИНЕЧНО ГОЛЕМИНА ХХС ДО ХЛ за вашето совршено вклопување. Погледнете Ја Табелата Со Големини за да изберете совршено вклопување за вас. Носач за бебиња без тока се лизга како Маица. Торба за носење се претвора во појас за дополнителна поддршка. Направено од мек, дише 100% памук. Машина за перење, фен безбедно. Мери 8,3 "Л х 8,5" В х 2,8 " Д. Тежи 2 фунти. Големина за цврсто да одговара на возрасниот кој ќе го носи детето врз основа на големината на женскиот фустан пред бременоста или големината на машката јакна, висината и тежината. Посетете ја веб-страницата на продавачот @ /големина за да ја одредите вашата точна големина. Ако помеѓу големини или несигурни за големината, нарачајте една големина надолу. Ако 5 '2" или пократка големина надолу (освен XS).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата