Бостон Ол-Стар Мат 33.75 х42. 5

Бостон Ол-Стар Мат 33.75 х42. 5

Това е достапна
DEN 335.20
Количината на стоката:

Придружете се на ол-Стар тимот и украсете го вашиот дом или канцеларија со Ол-Стар Мат Од Решенија За Спортско Лиценцирање. Направено со 100% најлонски тепих во вистински бои и рециклирана винилна подлога што не се лизга. Подредените граници додаваат издржливост и стил. Официјално лиценциран и хромоџет-печатен во вистински тимски бои за живописна, трајна боја. Лиценцирани Производи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата