Каролини Богатства SS8542OVMT Бул Териер Печка Мит, Голем, разнобоен

Каролини Богатства SS8542OVMT Бул Териер Печка Мит, Голем, разнобоен

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Каролини Богатства SS8542 OVMT Бул Териер Печка Мит, Големи, разнобојни Печка Мит кој раса специфични бул териер уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Голема Десна Рака Дебела Отпорна На Топлина Печка Ракавица. Пет слоеви на ватиран заштита на секоја страна од ракавицата обезбедуваат одлична отпорност на топлина. Прекрасно печатеното уметничко дело на предната страна на ракавицата дава дополнителна изјава за вашиот сегашен кујнски декор. Одлично за вашата омилена Мајка, Готвач или најдобриот Скара што го знаете. Со должина од околу 12 инчи и околу 8 1/2 инчи на најшироката точка. Црната лента за пристрасност ја завршува ракавицата на рерната со обрач за да дејствува како закачалка. Оваа голема ракавица за печка одговара на многу разновидна големина на раце Оваа Ракавица за Рерна е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Голем Дебел Отпорен На Топлина Печка Ракавица.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата