SmashBo Боја Корекција Стап-Не Се Досадна 0. Оз Коректор

SmashBo Боја Корекција Стап-Не Се Досадна 0. Оз Коректор

Това е достапна
DEN 160.00
Количината на стоката:

Коректор : - колекција од 4 кремасти стапчиња за корекција на бојата кои ги поправаат недостатоците и ги изедначуваат специфичните грижи за кожата со прецизна примена. Внесен навлажнувачки витамин е за замаглување на изгледот на фините линии и порите тие создаваат боја со природен изглед кога се нанесуваат. Smash Box Боја Корекција Стап-Не Се Досадна (Лаванда) 0.12 Мл Коректор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата