Црвен Капа® Машки Краток Ракав Извршен Оксфорд Фустан Кошула

Црвен Капа® Машки Краток Ракав Извршен Оксфорд Фустан Кошула

Това е достапна
DEN 279.84
Количината на стоката:

С&С Црвен Кап ' ® Машки Краток Ракав Извршен Оксфорд Фустан Кошула Удобен лев џеб на градите за дополнително складирање. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Одделете дводелен, врвен јарем. Прилагодени ракав плакета. Кутија набори назад.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата