Богатства КАРОЛИНА 7236LCB Папилон Стакло Сечење Одбор Голем, 12h 16W, разнобојни

Богатства КАРОЛИНА 7236LCB Папилон Стакло Сечење Одбор Голем, 12h 16W, разнобојни

Това е достапна
DEN 1855.84
Количината на стоката:

Богатства КАРОЛИНА 7236 LCB Папилон Стакло Сечење Одбор Голем, 12h x 16w, разнобојни Стакло Сечење Одбор Голем кој раса специфични папилон уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Голема Табла За Сечење Калено Стакло од Богатствата На Каролина шарената линија на кујнски производи е отпорна на топлина и треба да биде само за миење раце. Оваа даска за сечкање е светла и шарена. Оваа табла за сечење е изработена од калено стакло. Овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени уметници. Таблата е висока 15 инчи и долга 12 инчи. Тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Тие се отпорни на топлина, не лизгачки стапала и практично нераскинливи! Аглите се заоблени за да помогнат во заштитата на таблата. Вклучени се браници за стапала за да се одржи даската за сечење на место додека се користи. Сечење одбори се печатени и . Оваа Табла за Сечење е од категоријата Производи На Кучиња На Каролин Богатства. Голем Калено Стакло Сечење Одбор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата