Рол Италијански Бања Една Облека Кука Во Италијански Месинг

Рол Италијански Бања Една Облека Кука Во Италијански Месинг

Това е достапна
DEN 191.84
Количината на стоката:

Буквално значи да патувате или да тргнете на патување На италијански јазик, Вијаџо предизвикува слики од прошетки во подножјето на Доломитите, еднодневни едра на Езерото Комо и патеки по ридовите На Тоскана. Истоимените славини РОЛ беа инспирирани токму од овие места. Изработена од италијански занаетчии НА славини, Серијата РОЛ Вијаџо ги отелотворува традициите на регионот каде генерации семејства ги поставија своите раце за создавање парчиња инспирирани од нивното северно италијанско наследство. Цврста метална излеана конструкција, вклучен е целиот хардвер за монтирање, 4" проекција од ѕидот, кука 3 1/2", Ја Надополнува колекцијата На Селска Бања,Ограничена Доживотна Гаранција, Без гаранција за Тоскански Месинг.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата