Срна Боксер Внатрешна Или Надворешна Подлога

Срна Боксер Внатрешна Или Надворешна Подлога

Това е достапна
DEN 527.84
Количината на стоката:

Внатрешна Или Надворешна Подлога 24х36 со боксерски уметнички дела специфични за расата. Оваа Внатрешна Или Надворешна Подлога 24х36 е од колекцијата Богатства На Каролин . Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 24 инчи на 36 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многу слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Оваа Врата е од Категоријата На Производи На Кучиња На Каролин. Надворешна Подлога За Добредојде или Тепих за Влез 24 инчи на 36 инчи Акција Назад Почувствувана Подна Подлога / Тепих / Декоративен Килим Што Е Направен и . Внатрешен Или Надворешен Тепих 24х36. Користете градинарско црево или мијалник за напојување за да ја избркате нечистотијата од подлогата. Не чистете со четка. Користете Го Вакуумот на поставување на подот. Филц и Гумена Подна Подлога од Богатствата На Каролина. Совршен за употреба како тепих за трем, надворешна кујнска подлога, подлога за влезната врата, внатрешна подлога за врата или надворешна врата. Боксерски подароци, боксерски колекционерски предмети.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата