Менли 25703-MPP25703-P ROD SWDG 8.350

Менли 25703-MPP25703-P ROD SWDG 8.350

Това е достапна
DEN 175.20
Количината на стоката:

Менли П/ПРАЧКА 5/16 4130 SWDG 8.350 Manley Pushrod 8.300 Во Долги 5/16 Во Дијаметар 0.080 Во Ѕид 16 P/N 25702-16. Пушрод. 8.300 Во Долго. 5/16 Во Дијаметар. 0.080 Во Дебел Ѕид. Шведски Краеви. Хромоли. Во собата на 16.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата