Каролини Богатства АФ7634ДС Били Коза Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16, разнобојни

Каролини Богатства АФ7634ДС Били Коза Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16, разнобојни

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Каролини Богатства АФ7634ДС1216 Били Коза Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16, разнобоен Ѕид или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични коза уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Фарма Животни категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата