Барби Балет Инструктор Плејсет И Ники Кукла

Барби Балет Инструктор Плејсет И Ники Кукла

Това е достапна
DEN 479.52
Количината на стоката:

Инструкторката за балет барби е подготвена да им помогне на своите ученици да ги практикуваат своите потези облечена во црно трико со розово туту, хулахопки и соодветни чевли за прсти; нејзината ученичка го краде центарот на вниманието во розови нијанси со трико, проегирно туту и чевли за прсти. Тематските додатоци додаваат на забавата за раскажување приказни како шише со вода и розова торба за танцување. Вклучува Кукла Барби балерина облечена во танцова облека и додатоци, студент кој носи мода и додатоци, работна сцена, шише со вода и торба за танцување. Боите и украсите може да варираат. Куклата барби не може да стои или да танцува сама. Шише со вода и розова танцова торба додаваат на забавата за раскажување приказни!. Сетот инструктор за балет барби вклучува Кукла Барби Како тренер за танцување, студентска кукла балерина и спортски додатоци кои им овозможуваат на младите спортисти да вежбаат и изведуваат. Истражете ги сите кукли за кариера Во Барби, бидејќи Со Барби, можете да бидете што било (секој продаден одделно, предмет на достапност). Истражете ги сите кукли за кариера Во Барби, бидејќи Со Барби, можете да бидете што било (секој продаден одделно, предмет на достапност). Погледнете го балетскиот студентски танц преку подот едноставно закачете ја ногата на клипот на сетот на сцената и поместете ја рачката за да ја видите како се лизга низ сцената! Балетските танчери често поминуваат повеќе време на проба отколку на сцената, каде што работат на својата сила и агилност со рутински рутини и подни работи на скокови и вртења. Барби Балет Инструктор Плејсет И Ники Кукла : Возраст : 3Ј+. Тренирајте ги вашите ученици во победата Со кукли Барби и комплети за играње со спортска тематика!.Тренирајте ги вашите ученици во победата Со кукли Барби и комплети за играње со спортска тематика! Сетот инструктори за балет барби вклучува Кукла Барби Како тренер за танцување, студентска кукла балерина и спортски додатоци кои им овозможуваат на младите спортисти да вежбаат и изведуваат! Кул работна карактеристика ја оживува акцијата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата