Марвел Шанг-Чи И Легендата За Десетте Прстени - Кети Еден Лист Ѕид Постер Со Притискање, 14.725 22.375

Марвел Шанг-Чи И Легендата За Десетте Прстени - Кети Еден Лист Ѕид Постер Со Притискање, 14.725 22.375

Това е достапна
DEN 207.84
Количината на стоката:

Овие Трендови Меѓународни Марвел Шанг-Чи И Легендата За Десетте Прстени - Кети Еден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Марвел Шанг-Чи И Легендата За Десетте Прстени - Кети Еден Лист Ѕид Постер Со Притискање : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата