Автомобил Фрижидер 48Qt, Двојна Зона Автомобил Пренослив Автомобил Фрижидери -4w -68e со Стан Контрола И Тркала 12 24V DC & 110-240V AC Електричен Компресор Кулер За КАМИОН ВОЗИЛ?

Автомобил Фрижидер 48Qt, Двојна Зона Автомобил Пренослив Автомобил Фрижидери -4w -68e со Стан Контрола И Тркала 12 24V DC &

Това е достапна
DEN 2927.84
Количината на стоката:

-20 € - 20 ® Опсег На Ладење И Контрола На Апликации и 45db Низок Шум. Денес, ВЕВОР ги окупираше пазарите на повеќе од 200 земји со 10 милиони плус глобални членови. Работејќи на 12 / 24 V DC и 110-240 AC, замрзнувачот НА фрижидерот 12 V може да се поврзе со автомобилска запалка и напојување во домаќинството.Тешко Обезбедување На Квалитет 2. Тој е дизајниран да биде низок шум и да ви обезбеди добар сон по долго возење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата