Беренс Висококвалитетен Челик Галон Галванизиран Челик Алатка Пан

Беренс Висококвалитетен Челик Галон Галванизиран Челик Алатка Пан

Това е достапна
DEN 319.36
Количината на стоката:

Беренс 3 галон корисна тава е совршена за сѐ, од тава за капење масло до јадење за домашно милениче или добиток. Посилна од пластиката, оваа беспрекорна тава е изработена од издржлив галванизиран челик, нема да се свитка или деформира, ќе апсорбира мириси и може да се рециклира. Направете ја вашата работа полесна со Кофата За Галванизиран Челик Беренс. Направен од челик, оваа силна и издржлива кофа се спротивставува на маслото и хемикалиите, нема да апсорбира мириси, нема да истекува во храната, а исто така може да се рециклира. Силна, издржлива и достапна по ваш избор на големина, оваа тава може да се користи за широк спектар на намени, вклучувајќи тава за капење масло, сад за миленичиња, сад за складирање и многу повеќе. За Беренсберенс произведува метални контејнери со највисок квалитет од 1911 година. Тие користат само највисоки стандарди и материјали за производство на квалитет за да обезбедат нивните клиенти да ги добијат најдобрите производи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата