Декмодира Свеќа Темно Кафеава Манго Дрво Свеќа Држач, Во собата на 3

Декмодира Свеќа Темно Кафеава Манго Дрво Свеќа Држач, Во собата на 3

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Декмод 3 Свеќа Темно Кафеава Манго Дрво Свеќа Држач, Сет од 3 е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Дајте му на вашиот простор сјајно осветлување со овие прекрасно изработени држачи за свеќи. Направено со цврста основа, совршено е за создавање елегантна атмосфера на врвот на вашата маса или наметка. Ставете ги овие украсени свеќници во каминот за украсување, на кујнска маса или каде било околу домот за тоа топло чувство. Дизајниран со филц или гумени затворачи во основата кои спречуваат гребење мебел и врвови на масата, како и лизгање наоколу. Може да држи 3 вотивни свеќи, не се вклучени. Оваа ставка бродови во 1 картон. Држачот за свеќи од дрво од манго прави одличен подарок за секоја пригода. Погоден само за внатрешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Произведено Во Индија. Овој темно кафеав штанд за свеќи доаѓа како комплет од 3. Традиционален стил. Дизајниран со суштината на безвременската софистицираност, каде што богатите текстури од стариот свет и топлите нијанси се здружуваат за префинет класичен вкус на недооценен луксуз. Држачи за свеќи изработени од цврсто дрво од манго со плочи од железни свеќи и шила. Овој дрвен комплет за држачи за свеќи има темно кафеава завршница што помага да се постави традиционална сцена. Држачите за свеќи имаат текстурален закривен дизајн за лесно држење со широки плочи со шила за прицврстување на свеќи. Секој држач за свеќи има димензии 6 L x 6 W x 18h 5 L x 5 W x 15h, 4,5 L x 4,5 W x 12 H инчи и колективно тежи 6,43 фунти. Овие држачи за свеќи имаат тркалезна плоча и основа со вертикални жлебови на средниот дел. Избришете ја со сува крпа. Овој декоративен комплет за држачи за свеќи е изграден од врежано дрво и на врвот со тркалезна плоча за свеќи. Традиционален стил. Декмод 3 Свеќа Темно Кафеав Држач За Свеќи Од Дрво Од Манго, Комплет од 3 прави совршен додаток на секој дом.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата