C2G AG Излез Штедач Продолжен Кабел За Напојување TAA Во Согласност, Црна

C2G AG Излез Штедач Продолжен Кабел За Напојување TAA Во Согласност, Црна

Това е достапна
DEN 431.84
Количината на стоката:

Проширете го кабелот за напојување и чувајте ГИ ПРОЗОРЦИТЕ и приклучоците за пренапони бесплатно!Овој кабел за штедење на излезот ја спречува вашата лента за пренапони и ИЗЛЕЗИ да бидат блокирани од обемни трансформатори за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Тој е дизајниран да работи со енергетски трансформатори, компјутери, монитори, скенери, печатачи и други уреди кои користат 3-пински приклучок за напојување од машки до женски покров. Плус овој тежок КАБЕЛ 18 WG има целосно обликуван дизајн за максимална издржливост и долг век на траење.Женскиот конектор се приклучува директно во кабелот за напојување на уредот додека машкиот конектор се приклучува во стандарден штекер. Должина на кабелот : 3 стапки боја : Црна Тежина( Приближно) : 2,24 озлимитирана Гаранција : Доживотно Продолжете ја должината на вашите кабли за напојување од ѕидните штекери. Тешки 18вг. Таа Во согласност. Целосно обликуван кабел за издржливост. Женска Нема 5-15 на едниот крај; Машки Нем 5-15 на другиот крај.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата