Ексклузивен Домашен Џетсон 1 Завеса Прачка И Завршен Сет, Мат Сребро, Прилагодливи 66 -120

Ексклузивен Домашен Џетсон 1 Завеса Прачка И Завршен Сет, Мат Сребро, Прилагодливи 66 -120

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Ексклузивните Домашни Завеси Џетсон завеса прачка и финалниот сет се одликува со геометриски, мултидимензионален дизајн со кружни завршни облоги од железо и цврста, издржлива железна завеса и нуди модерен декоративен акцент за вашите прозорци. Се одликува со геометриски, мултидимензионален дизајн со кружни финалиња на железни влакна. Железна прачка со железни завршетоци. Прачка прилагодува од 66" до 120". Дијаметар прачка мерки 1" . Вклучени се држачи за проекција на длабочина од 3,5 инчи и хардвер за монтирање. Способен за поддршка на потешки ткаенини до 25 килограми. Достапно во повеќе должини и бои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата