Челзи Доријан Геометриски Граници Волна Област Килим, Бела Црна, 8'9 11'9

Челзи Доријан Геометриски Граници Волна Област Килим, Бела Црна, 8'9 11'9

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Челзи Килим Колекција. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. 100% Волна Куп. Стилски додаток за секоја соба. Рака Закачена Во Кина. Достапно во широк избор на земја или цветни дизајни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Големина : 8 ' 9 "х 11 '9". Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата