Глен Цврст Кадифен Тепих, Греј, 9' 9 ' Плоштад

Глен Цврст Кадифен Тепих, Греј, 9' 9 ' Плоштад

Това е достапна
DEN 2207.04
Количината на стоката:

Памучна подлога, подлога за тепих (се продава одделно) се препорачува за да се спречи менување и лизгање. 100% Акрилик. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Овие Класични ултра Бушави килими нудат исклучителен квалитет и убавина. Боја : Сива. Секој достигнува преку дебелиот, кадифен куп, подна покривка богата со текстура за изглед совршено стилизиран за да додаде длабочина и димензија на модерниот мебел со чиста облога.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата