Дизни Мики Маус - Малиот Истражувач Ѕид Постер со Притисни, 22.375 34

Дизни Мики Маус - Малиот Истражувач Ѕид Постер со Притисни, 22.375 34

Това е достапна
DEN 159.84
Количината на стоката:

Овој Тренд Меѓународен Дизни Мики Маус - Малку Истражувач Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот Дизни Мики Маус - Малку Истражувач Ѕид Постер Со Pushpins : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Photoart Сјај Постер Хартија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата