Викерман 3.5 ' Матирана Источна Фрејзер Ела Вештачка Елка, Топла Бела ДУРА-ОСВЕТЛЕНА ЛЕД Светла

Викерман 3.5 ' Матирана Источна Фрејзер Ела Вештачка Елка, Топла Бела ДУРА-ОСВЕТЛЕНА ЛЕД Светла

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Викерман 3.5 'х 27" Матирана Источна Фрејзер Ела Вештачка Елка Со Совети Од Пвц/ЈП И 100 Топли бели ЛЕД светла ВО италијански Стил. Вклучете го ова прекрасно дрво во вашиот простор, доаѓа претходно осветлено Со Топли бели италијански LED Мини Светла осветлени од Дура, се одликува со мешавина од замрзнат зелен пвц и врвови обликувани од ЈП на метални гранки со шарки, вклучен е метален држач за дрвја. Светлата осветлени од дура користат микрочипови, така што светилките остануваат осветлени дури и кога некои светилки се скршени или недостасуваат. Прелит со 100 топли бели италијански ЛЕД мини светла со цврст метален држач. 429 богати зелени пвц и јп пластични совети создаваат реален изглед со лесно матиран акцент. Купувајте со доверба знаејќи дека Викерман дизајнира квалитетен домашен декор од 1940 година. Нашите стручни дизајнери се фокусираат на секој детал за да создадат вештачки растенија кои изгледаат природно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата