Нортлајт 12.5 Црвена И Бела Стои Маса Божиќ Гном Слика

Нортлајт 12.5 Црвена И Бела Стои Маса Божиќ Гном Слика

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Гномите се најпознати по тоа што ги чуваат Земните богатства обезбедувајќи среќа и се совршени за заштита на Вашите Божиќни добрите. Овој гном среќно ужива Во Вашите божиќни и празнични свечености со неговата црвено-бела облека. Додадете го овој гном во вашиот дом за поп боја еден тон симпатичност и среќа во вашиот празничен декор. Карактеристики : Стоечки Божиќен Гном. Гномот е облечен во црвено-бело. Неговата капа има една бела лента и две точки со мала бела издувам на краевите. Долга бела брада и голем беж луковичен нос. Црвени и бели шарени чорапи со облога од вештачко крзно. Се препорачува само за внатрешна употреба. Димензии : 12.5 "H x 7" W x 3 " D. Материјал (И) : полиестер 12 H x 7 W x 3 L во. Стои гном маса слика. Црвено. Полиестер. Се одликува со црвено-бела облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата