Долибу Зелена Вонземјанин Полнети Животни Кадифен Играчка

Долибу Зелена Вонземјанин Полнети Животни Кадифен Играчка

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ СУПЕР МЕКИ ПЛИШАНИ ЖИВОТНИ-машинско сошиената вонземска кадифена играчка е изработена од полиестер со врвен квалитет, полнет со памучни пломби со врвен квалитет. Телото на вонземјанинот има меко обично зелено крзно, што го прави кадифен совршен за гушкање и прикажување. Гушкачка и цврста играчка со црни нишки зашиени на лицето на насмеаниот плиши како очите и устата. За одржување на меки плишани животни, измијте вонземски играчки за кукли со ладна вода со сапуница и оставете да се исуши на воздух. Вонземјанските плишани се кадифен КУКЛА ЗА гушкање на децата кога играат, патуваат и ќе служат како пријател за гушкање пред спиење. Заостанатите помагаат да се развијат социјалните вештини, говорот и креативноста на детето преку имагинативно играње со нивните родители. Симпатична плишана играчка полнето животно мери 3,25 Lx5, 75 Wx6 H, совршена големина за сите возрасти. ВОНЗЕМЈАНСКАТА ПОЛНЕТА ИГРАЧКА Е ЗА ОНИЕ КОИ ГО САКААТ ВСЕЛЕНАТА-Секој сака да добие внимателна вонземска полнета играчка што носи среќа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата