ЛОЛОИ Втори Мила Шаг Цврст Тегет Област Килим

ЛОЛОИ Втори Мила Шаг Цврст Тегет Област Килим

Това е достапна
DEN 2117.28
Количината на стоката:

Рачно изработена имајќи ја предвид удобноста, Мила Шаг нуди неверојатно меко чувство и кадифен куп со премиум чувство што е висок половина инч. Уметничка мешавина од густо, извртено предиво и тенко треперливо предиво се комбинираат за изглед кој е и безвременски и актуелен. Рачно тафтувани од занаетчии Во Индија од 100% полиестер. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом. Направено од : 100% Полиестерски Куп. Висина На Купот : 0,75". Шеги. Произведено Во : Индија. Исчистете ги истурите веднаш со размачкување со чист, сув сунѓер или крпа. Соодветна подлога за тепих се препорачува на сите површини за да се спречи лизгање, да се додаде перница и да се подобри издржливоста. За правосмукалка, користете правосмукалка без лента за тепање или онаа каде што можете да ја поставите лентата на највисоката поставка на купот. Ако вашиот вакуум има променливи поставки за напојување, поставете на ниско ниво. Вакуумирајте ја целата должина на тепихот, свртете и повторете на следната област, наместо движење напред и назад.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата