Нулум Алисија Рамни Ленти Јута Тркач Килим, 2 '6 8, Тексас

Нулум Алисија Рамни Ленти Јута Тркач Килим, 2 '6 8, Тексас

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Тепихот За Внатрешна Област Нулум Алисија го загрева вашиот гол под со лесен, природен стил. Широките ленти по ваш избор на достапна боја даваат опуштен изглед на овој рачно плетен, реверзибилен килим. Конструкцијата од јута и памук дава крајбрежна привлечност кон овој тепих што доаѓа по ваш избор на достапна големина за да одговара на вашиот простор. Дебели повторувачки ленти во беж и избор на боја. Рачно изработени со 90% јута и 10% памук. Рамна конструкција. Висина на купот : 0,5 инчи. Изберете од достапни големини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата