Куроба Умберлиф Колекционерски Пакет За Обука

Куроба Умберлиф Колекционерски Пакет За Обука

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Куроба Умберлиф Колекционерски Пакет За Обука Куроба Пакетите За Обука се нов и уникатен начин да ги предизвикате вашите пријатели на игра На Карпа, Хартија, Ножици! Изберете го вашиот омилен Лик Куроба и испратете го во битка против другите Чувари На Куроба. Со избирање на вашата борбена стратегија, можете да ги лизнете вашите суштества Куроба едни кон други и да гледате како едното го доловува другото! Запомнете, Карпата секогаш ќе ги победи Ножиците, но Не И Хартијата! Која стратегија ќе ја изберете? Куроба Умберлист Колекционерски Пакет За Обука Колекционерски Суштества со Пресврт. Куроба е нов начин да ги предизвикате вашите пријатели на игра На Карпа, Хартија, ножици! Изберете ја вашата стратегија и битка или тренирајте со сопствена Коцка За Вежбање!. Комплетот вклучува колекционерска коцка со карактер На Умберлист, колекционерски скапоцен Камен На Умберлист и Коцка За Вежбање Куроба. Вежбајте ги вашите вештини За Чувар На Куроба и испратете Го Умберлиф во битка!. Не се фаќајте во плевелите кога се борите Со Чадор, скришум И палав Тера Куро што може да се искачи низ и околу секоја пречка и да ја задуши пред да може да направи потег. Познато е дека опфаќа цели градови, Умберлистите се заштитнички настроени кон нивната околина и можат брзо да излезат од контрола доколку не се почитуваат. Тие се претвораат во џиновски чудовишта во битка - лозите растат околу нив и работат од центарот. Овие моќни лозови чудовишта можат да го уништат секој противник. Изберете ја вашата стратегија и одете од глава до глава со Другите Чувари На Куроба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата