Торбај 7-лесен Фалсификуван Црн Осветлен Тавански Вентилатор Кристал Фанделие

Торбај 7-лесен Фалсификуван Црн Осветлен Тавански Вентилатор Кристал Фанделие

Това е достапна
DEN 1535.84
Количината на стоката:

Опис : циркулирачкиот воздух во вашиот дом има многу придобивки. Го подобрува воздухот што го дишете со спречување на застоен воздух да биде домаќин на бактерии и вируси. Ја одржува температурата удобна во текот на целата година. И тоа ви помага да заштедите пари од тоа што треба да ја вклучите климата. Најчестиот начин да го направите ова е со инсталирање на тавански вентилатор. Овој фалсификуван црн голем лустер наметнува целосно функционален тавански вентилатор кој е совршено решение за вашиот дом. Основна светилка со кристални чинии со шест разгранети кристално засенчени светилки за факели се соочуваат со надворешноста. Моторот со шест брзини во рамките на осигурува дека го наоѓате вистинското ниво на удобност при ладење. Ова е силен класично стилизиран лустер со модерен допир. Одлично откритие. Карактеристики : Далечински Управуван Стил : Разгранет Лустер Финиш : Фалсификувани Црни Материјали : Железо, Кристал 3 абс вентилатор Ножеви Седум (7) Светла Бара (6)Е26 и (2)е12 40-вати светилки (не се вклучени) Напред/назад Димензии На моторот : Севкупни димензии : Ø 35.4 во x H 49.6 Во Долна основна нијанса : 9.8 x 5.5 инчи секоја факел сенка : 5.9 x 5.2 Инчи Големина На Моторот : 3,3 Х 0,8 Инчи Големина На Моторната Куќа : 35,4 Х 10,2 ИНЧИ ДОЛЖИНА НА шипката(И) : 9,8 Во / 19,7 во должина на сечилото : 12,6 инчи ширина на сечилото : 10,4 Во Брзина на моторот Со лажичка : 127 вртежи Во минута (ниво 1) 1682 цфм 191 вртежи во минута (ниво 2) 2685 цфм 223 вртежи во минута (ниво 3) 3375 цфм 265 Вртежи Во Минута (Ниво 4) 4292 Цфм 300 Вртежи Во Минута (Ниво 5) 4584 цфм 329 Вртежи Во Минута (Ниво 6) 5105 цфм Торбај 7-лесен 35-инчен фалсификуван Црн осветлен Тавански Вентилатор Кристално фанделие (далечински управуван).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата