Комплет За Кожни Занаети Поставен Печат За Печат

Комплет За Кожни Занаети Поставен Печат За Печат

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Користете го комплетот за кожни Занаети забавен печат за да креирате забавен текст и дизајни на кожни нараквици. Можете да ја користите оваа алатка за дизајн на кожа за да печат симпатични форми за да ги персонализирате вашите кожни паричници, торби за прашка или торби. Овој кожен сет за печати вклучува се што ви треба за да ги завршите вашите кожни проекти сами во стил. 8 нараквици. 8 печат дизајн алатки. 1 рачка алатка. Предупредување : содржи опасност од гушење. Не е погоден за деца под 3 години. Комплет За Кожни Занаети Забавен Печат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата