Машки Пружински Костум За Ракавици За тело

Машки Пружински Костум За Ракавици За тело

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Машкиот Пролетен Костим За Сурфање за Ракавици за тело обезбедува лесна удобност и заштита со анатомски крој кој носи како втора кожа на водата. Овој пролетен костум има тежок патент, велкро затворање на вратот за лесно качување и исклучување и внатрешен џеб за клучеви за погодност. Ќе ви се допадне стилот и удобноста. Достапен е во различни големини и е совршен додаток на вашата колекција за носење вода. Овој мокар е за возрасен маж и е голем по големина, но доаѓа и ВО М, XL и 2 XL. Сурфањето Е Готово! Пролетниот костум е составен од неопренови од 2 мм низ целиот костум. Рамно шиење и анатомски сечење. Квадра Флекс во рамената, ракавите и пазувите. Мазната внатрешна јака на кожата обезбедува нула абразија за максимални перформанси. Фер кожата градите и грбот панели. Внатрешен џеб за клучеви. Тежок патент. Велкро затворање на вратот. Големина : возрасни машки големи. Други достапни големини СЕ М, XL и 2 XL. Боја : црна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата