Примарна сребрена Сребрена Родиумска Виолетова Слатководна Култивирана Тркалезна Бисерна Обетка Со Обетки

Примарна сребрена Сребрена Родиумска Виолетова Слатководна Култивирана Тркалезна Бисерна Обетка Со Обетки

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Совршен за секоја пригода, дење или ноќе овој пар прекрасни сребрени обетки со обетки сигурно ќе зашеметат. Овие прекрасни обетки имаат прекрасни кружни 4-5 мм, виолетови слатководни култивирани бисери за шармантен изглед. Обезбедени со затворачи за објавување и туркање назад овие обетки никогаш нема да излезат од мода.Метална Тежина : 0,28 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Обетки Со Бисер Родова : женско затворање : Столб За Триење И Туркање Метал : Сребрена Боја На Стерлинг : Бели Димензии : 4 до 5мм (опсег)Детали За Цврст Бисер : Тип : Слатководна Културна Бисерна Боја : Виолетова Форма : Тркалезна Големина : 4-5ммквантитет : 2 вашата ставка пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Канада Сребро, Родиум, Цврст, Пост И Туркање Назад, Слатководен Културен Бисер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата