Атлас Форс УХП 205 40Р 86В ХЛ А С Гума Со Високи Перформанси Одговара: 2012-Мини Купер Роудстер Џон Купер Работи, 2009 - Мини Купер Џон Купер Работи Клубмен

Атлас Форс УХП 205 40Р 86В ХЛ А С Гума Со Високи Перформанси Одговара: 2012-Мини Купер Роудстер Џон Купер Работи, 2009 - Мини

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Атлас Сила На Гумите UHPFEARTES И Придобивкиодлични сите временски влечења подолготрајни шари за спасување на патиштата врвна стабилност со голема брзина преглед На Силата На Гумите На Атлас UHP е перформанси и високи перформанси во зависност од рејтингот на брзината на специфичната големина на гумите за сите сезонски гуми (повеќе..) Големина : 205/40Р18. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Високи Перформанси. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата