50х3д Ѕид Тула Јп Ѕид Налепници Самолеплива Пена Лажни Ѕидни Налепници Бел Ѕид Панел Дијамантски Дизајн Плочка За Дневна Соба Кујна Домашен Декор

50х3д Ѕид Тула Јп Ѕид Налепници Самолеплива Пена Лажни Ѕидни Налепници Бел Ѕид Панел Дијамантски Дизајн Плочка За Дневна Соба

Това е достапна
DEN 511.84
Количината на стоката:

Вовед Во Брендот. ВЕВОР е водечки бренд кој е специјализиран за опрема и алатки. Заедно со илјадници мотивирани вработени, ВЕВОР е посветен на обезбедување На Нашите клиенти Тешка Опрема Износ : 13 парчиња; Секоја Големина : 19,7 "x19, 7"; Материјал : ПВЦ; Површина За Покривање : мин. 35 квадратни.фт. Тој е еластичен, еколошки, лесен и отпорен на мувла. Надградете ја вашата соба веднаш со овие производи. €3 D СТЕРЕО ИЗГЛЕД q-за разлика од плочките од рамна пена, овие ѕидни панели се стерео и изработени во форма на сечење дијаманти. По завршувањето на инсталацијата, можете да ја видите импресивната функција и модерната атмосфера. ●СЕЧЕЊЕ И БОЈАДИСУВАЊЕ● - Сечење со ножици за комунални услуги. Така, можете да ги исечете на различни модели. Површина за бојадисување, ви овозможува да сликате на површината и да покажете креативност. ●БРЗА ИНСТАЛАЦИЈА И ЧИСТЕЊЕ-не панели за лупење и стап, на овие ѕидни плочки им треба лепило при инсталацијата. Препорачуваме : брзо сушење заптивка, Горила лепак, ѕид буквар, бела силиконски лепило, магија лента, ноктите слободен лепак и плочка лепак. Избришете-чиста површина, вода и отпорен на дамки. ●СЦЕНАРИО за РАЗНОВИДНА УПОТРЕБА-овие 3д ѕидни плочки се погодни за внатрешен декор, како што се : избрани ѕидови, тв ѕидови, позадина на софата, дневна соба, спална соба, кујна, обоени површини, дрвена табла итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата