Челзи Алесија Геометриски Граници Волна Област Килим, Морнарица Крем, 7'9 9'9

Челзи Алесија Геометриски Граници Волна Област Килим, Морнарица Крем, 7'9 9'9

Това е достапна
DEN 551.68
Количината на стоката:

Сафавиех Челзи Хк230н Рачно закачена Морнарица / Крем Килим Колекцијата на современи килими со рачно закачени раце има безвременски изглед од чиста девствена волна, обезбедувајќи удобност и мекост на допирот направен од целосно природен материјал. Рачно пренапонско врзување и 100 проценти подлога од памучно платно додава на издржливоста на вашиот килим во кој ќе уживате многу години. Границите без граници даваат многу чист, елегантен изглед и чувство. Килимот има приближна дебелина од 0,5 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Издржлив памучен платно поддршка. Примарни материјали : Девствена Волна. Висина на купот : 0,375 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата