Женски Кардигани, Туника Дуксери За Жени Џемпери Маслиново Џемперton И Зима Копче Еднобоен Плетен Кардиган Џемпер Со Долги Ракави Плетен Џемпер Од Кардиган Хенли ТБ

Женски Кардигани, Туника Дуксери За Жени Џемпери Маслиново Џемперton И Зима Копче Еднобоен Плетен Кардиган Џемпер Со Долги Ракави

Това е достапна
DEN 479.84
Количината на стоката:

Различни бои и стилови, поприродни и поубави, разновидни стилови,долги ракави,едноставен стил,истакнувајќи добра фигура за да постигнете совршен ефект на дизајнот за само-култивирање, направете да изгледате добро и удобно кога се релаксирате.Ова е дефинитивно задолжително во вашата гардероба. Лесно е да се облече и соблече и да одговара на друга облека. Спарете го со разни ѓердани за многу елегантен изглед. Овие врвови се дизајнирани со шик стил и висок квалитет. Спарете го со фармерки или хеланки и потпетици/чизми и ќе бидете ѕвезда на толпата.56 " € Должина : 65cm/25. Овој врв за џемпер со пуловер е достапен во различни светли бои за да одговарате на различни стилови.59" ★ ━━━━━━━━━━Големина : XLUS : : 12 UK : 16 EU : 42°Bust : 114cm/44.Оваа лабава фитинг блуза обична кошула е секојдневен основен. Лесен за носење со фармерки, шорцеви или хеланки.Женски Џемпери Зимско Копче Еднобоен Плетен Кардиган Џемпер Со Долги Ракави Плетен Џемпер Од Кардиган Пад На Пад # овој женски секојдневен џемпер е изработен од висококвалитетен материјал кој може да обезбеди одлична удобност и издржливост.77" € Должина : 62cm/24.17 " ① Должина : 63.●Женски секојдневен џемпер за fall, зима и пролет. Погоден за секојдневен живот, забава, училиште, одмор, канцеларија, работа, спортска облека, дом итн.●Женскиот џемпер со долги ракави е совршен за секојдневно секојдневно, работа, враќање на училиште, патување на одмор. Мекиот Материјал Обезбедува Пријатно Чувство На Кожата Во текот на Целиот Ден.41" ★ ━━━━━━━━━━Големина : МУС : : 8УК : 12ЕУ : 38цм : 104см/40.00" ★ ━━━━━━━━━━Големина : LUS : : 10 UK : 14 EU : 40°Bust : 109cm/42.Обезбедете топлина и удобност за есенско и зимско носење. Погоден за секојдневно носење, работа, училиште, состанок, спорт, одмор, улично носење. Погоден за пролет, fall и зимски дисплеј, пошармантна И попривлечна Сезона : Aut И Зима Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : четкан стил : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Џемпер од 1 XWomen━━━━━━━━━━Големина : SUS : : 6 UK : 10 EU : 36€Биста : 100cm/39.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата