mnjin правосмукалка делови почиста серија додатоци резервни за робот замена r00mba паметни дома разнобојни

mnjin правосмукалка делови почиста серија додатоци резервни за робот замена r00mba паметни дома разнобојни

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

За Irobot R00mba Accesorios Серија Робот Правосмукалка Замена Резервни Делови Карактеристики : Совршен компатибилен со i-Робот R-oomba 600 605 610 614 616 620 621 625 630 635 640 650 660 665 670 671 676 680 681 690 691 695.Чиста Темелна, Мир На Умот : иновативната четка, Овозможува поголем дофат околу аглите и рабовите за отстранување на нечистотија, д-уст и остатоци, го одржува вашиот дом чист.Лесен за инсталирање и Издржлив : комплет додатоци H-o Home изработени од материјал со висока отпорност, лесен за инсталирање, заменете ги навреме и зголемете го корисниот век на вашата опрема.Пакет Резервни Делови R-oomba Комплет од 15 Вклучува : 3 x Филтри, 4 x 3-Соберете Странична Четка, 4 x Завртка, 1 x R-Oomba Четка Со Влакна, 1 x R-oomba Флексибилна Четка За Матење, 2 x Алатки за Чистење.Материјал : Содржина На Апсцес : 11x Додатоци4x завртки Mnjin Правосмукалка Делови Серија Додатоци Резервни За Робот Замена R00mba Паметни Дома Разнобојни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата