Студ-О-Матиќ Автоматски Чилер За Пијалоци

Студ-О-Матиќ Автоматски Чилер За Пијалоци

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Уживајте во практичноста на ладниот автоматски чилер за пијалоци. Тој е дизајниран да го излади вашиот пијалок стотици пати побрзо од стандардното ладење. Овој чилер за конзерви не прави пена и е многу лесен за употреба. Нема повеќе експлозии од ставање пијалок во замрзнувач и заборавање на тоа. Овој ладилник за пијалоци е одличен за носење на скара, забава на задната врата, кампување и многу други локации. Потребни се двеa батерии за правилно функционирање. Студ-О-Матиќ автоматски чилер за пијалоци : старосна граница : 12 години и повеќе. Треска конзерва од 12 мл од собна температура до мраз за 60 секунди. Чилерот може да го излади вашиот пијалок 240 пати побрзо од фрижидерот. Нема да создаде пена, само обезбедува ладен пијалок брзо. Погоден за скари, забави на задната врата, кампување, излети и многу повеќе. Ладилникот за пијалоци работи на 2a батерии кои не се вклучени. Боја : Црна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата