Беивеи Дами Круг Јака Екипажот Вратот Маица Бохо Мода Пуловер Жени Долга Дневна Облека Маица

Беивеи Дами Круг Јака Екипажот Вратот Маица Бохо Мода Пуловер Жени Долга Дневна Облека Маица

Това е достапна
DEN 243.04
Количината на стоката:

Ткаенина : Полиестер и памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Летна Туника Блуза, Кошула За Одмор На Плажа, Основни Блузи, Маица За Салон Со Кратки Ракави. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Женски Лабави Летни Врвови, Блуза Со Маица На Вратот на Екипажот, Секојдневни Широки Цветни Кошули со Кратки Ракави, Трендовски и Шик. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата