Хеланки За Жени Месечината Цвет Знак Топла Зима Тесни Кадифе Кашмир Панталони Панталони Хеланки

Хеланки За Жени Месечината Цвет Знак Топла Зима Тесни Кадифе Кашмир Панталони Панталони Хеланки

Това е достапна
DEN 447.84
Количината на стоката:

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце.01" должина : 95см/37. Стилски панталони со висок струк што можете лесно да ги облечете нагоре или надолу.58" жените месечината цвет знак топла зима тесни кадифе КАШМИР ПАНТАЛОНИ ХЕЛАНКИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : 1. Совети : Боите Може Да Изгледаат Малку Поинакви Преку Веб-Страница Поради Резолуцијата На Компјутерската Слика и Поставките на Мониторот.40" големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 ЕУ : 42 ПОЛОВИНАТА : 72СМ/28. Женски Хеланки. Информации за производот : Сезона : Зимски Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Кашмирска Шема : Цврст Стил : Должина На Топол Ракав : Панталони Се Вклопуваат : одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Обложување Суви Хеланки за жени. Одлично За Носење Во Зима ,За Секојдневно, Кафе, Скијање,Работа,Танц, Одмор. Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете 0,5-1 Инчна Разлика Поради Рачно Мерење.77" колк : 94см/37. Тие изгледаат одлично завиткани надолу или нагоре во глуждот. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Женски Хеланки Основен Полиестер-Екстра Путер Мек Со Слабеење Погоден за Секојдневна Облека, Лежење, Јога, Вежбање.01" Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 ПОЛОВИНАТА : 68СМ/26.Material : Polyester.КАРАКТЕРИСТИКИ : Дише, Маргаритка,Еластична, Секси, Блиска, Топла. Женски Панталони.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата