Врата Праг Покрие Гребење Плоча С. Челик На Пластика За Јагуар Ф-Темпо

Врата Праг Покрие Гребење Плоча С. Челик На Пластика За Јагуар Ф-Темпо

Това е достапна
DEN 192.00
Количината на стоката:

BRANDOMACMACMANUFACTURER ДЕЛ NUMERU013450ПОСТАВУВАЊЕ НА ВОЗИЛОТ6329,6332ПОВРШИНСКА Завршна ОБРАБОТКА На Хромирано Огледало Типперформанси/Прилагоден Заштитен Материјал На Прагот На Вратата12034бојно Сребро, Хардверот За Затемнување Вклученброј НА ПАРЧИЊА4 Pcs COUNTRY РЕГИОН На Производствотоевропски Карактеристики6235,6237,6238,6239 ТИП НА ПРОИЗВОД ЛАЈСНИ И ТРИМКОНД НОВА КАРАКТЕРИСТИКА 1НО ДУПЧЕЊЕ, БЕЗ СЕЧЕЊЕ ** Пред Да Го Купите Производот, Проверете Дали Димензиите Се Совпаѓаат Со Вашиот Автомобил. О КАКО ОМАК САД со задоволство ви го нудиме луксузниот, иновативен Капак На Прагот На Вратата, кои се изработени од ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ СТОМАЧНИ мускули + Нерѓосувачки Челик Опис : • ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ СТОМАЧНИ + нерѓосувачки Челик • Совршено вклопување со луксузен изглед • прагот На Вратата ќе обезбеди елегантен спортски дизајн • Нема сечење, нема потреба од дупчење • Лесен за инсталирање, инсталацијата трае само неколку секунди • Лесно се чисти • Капакот на Прагот на Вратата обезбедува визуелна вредност и во исто Време штити вашето Возило ПРОТИВ гребнатини и други оштетувања. Лесна Инсталација, Не Е Потребно Дупчење, Самолепливо, Водоотпорно. Без Дупчење, Без Сечење. Одговара Изберете : 2017-2023 ЈАГУАР Ф-ПЕЈС и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата