Аоохаслиј Женски Термални Панталони Божиќен Клиренс Зимски Растеглив Графички Отпечатоци Со Висок Струк Лабави Панталони За Суи Обложени Со Руно Атлетски Активн?

Аоохаслиј Женски Термални Панталони Божиќен Клиренс Зимски Растеглив Графички Отпечатоци Со Висок Струк Лабави Панталони За

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

РУНО ОБЛОЖЕНА И ПЕПЕРУТКА МЕКА ТКАЕНИНА : Панталоните Обложени Со Руно се направени со термо четкана ткаенина оваа ткаенина е еластична и доволно за да ја заклучи топлината за да ве стопли, да го издржи силниот студен зимски ден. Овие Термални Панталони обезбедуваат сигурно вклопување за да ги задржите сите ваши personal предмети на место и можете целосно да се фокусирате на вашата вежба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата