Машка Антигва Црвена Синсинати Црвени Врски Целосна Поштенски Голф Јакна

Машка Антигва Црвена Синсинати Црвени Врски Целосна Поштенски Голф Јакна

Това е достапна
DEN 143.84
Количината на стоката:

Оваа Јакна За Голф Со Целосен Патент Од Антигва е задолжителна за обожавателите на Синсинати Редс. Отпорна на вода и со рачни џебови со патент, оваа јакна го има сето тоа. Во комплет со извезена графика На Синсинати Редс, сигурно ќе го спортувате вашиот омилен тим каде и да одите. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Полн Патент. Машинско перење. Материјал : 100% Полиестер. Долг ракав. На-цвест велт колк џебови. Бренд : Антигва. Отпорен на вода. Целосно затворање со патент. Увезени. Лесна јакна погодна за умерени температури. Детали за снимање обоени на совпаѓање на јаката, рамото, ракавот и рачниот џеб. Везена графика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата