Инктастична Таа Е Жестока Смешна Шекспир Цитат Подарок Подарок Мало Дете Девојче Маица

Инктастична Таа Е Жестока Смешна Шекспир Цитат Подарок Подарок Мало Дете Девојче Маица

Това е достапна
DEN 239.84
Количината на стоката:

И иако е мала таа е жестока Маица За Мали Деца вилијам шекспир цитат Од Сон На Летните Ноќи. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic таа Е Жестока Смешни Шекспир Цитат Подарок Дете Краток Ракав Маица Женски Црна 3 T. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. вилијам иако да биде но малку забава велејќи игра летни ноќи сон симпатична фан јазик англиски љубовник дете предучилишна возраст дете облека облека hws.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата