Отворено Зачини Шише Во Собата Кампување Пикник Зачини Сплит Може Торба

Отворено Зачини Шише Во Собата Кампување Пикник Зачини Сплит Може Торба

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Спецификација : . Материјал : 900д оксфордска ткаенина, HDPE, PP, бамбусово дрво. Боја( опционално) : црна, каки. Тежина : приближно 795g/сет, 155g/торба за складирање. Големина : . Торба за складирање : 15 * 15 * 14см/5,9 * 5,5 инчи. Стаклено шише( 120мл) : 4,5 * 4,5 * 11см/1.8 * 1.8 * 4.3 инч. Течен котел( 120мл) : 6,4 * 2,7 * 14см/2.5 * 1.1 * 5.5 инч. . t Note : . Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. Вклучени : . Сет. 1 х торба За Складирање. 4 х Стаклено шише. 4 х Течен котел. 1 х Инка. 1 х Налепница. или. 1 х торба За Складирање. Мултифункционална Употреба : торбата за складирање може да се користи одделно за складирање на мала опрема како што се лименки за гас и светла за кампување, што ја прави разноврсна и погодна за кампување на отворено. Со Етикети За Зачини : вклучените налепници за етикети за зачини го олеснуваат идентификувањето и запомнувањето што содржи секоја тегла, спречувајќи конфузија или заборавање. Тегла За Зачини од 120 мл : еколошката тегла за зачини без мирис е запечатена и отпорна на влага, осигурувајќи дека вашите зачини ќе останат свежи и суви. Простор за Складирање што може да се прошири : страничниот џеб за складирање обезбедува дополнителен простор за складирање прибор или други предмети. Посебната внатрешна торба е погодна за употреба самостојно и лесна за чистење, одржувајќи ја вашата маса организирана. Висококвалитетен Материјал : Изработен ОД 900д оксфордска ткаенина, комплетот тегла за зачини е поцврст, издржлив и отпорен на кинење. Материјалот е удобен за допир и лесен за чистење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата