3 8КТВ-Дијамант МИКРО-ПОПЛОЧЕН ПРСТЕН

3 8КТВ-Дијамант МИКРО-ПОПЛОЧЕН ПРСТЕН

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Скапоцен Метал Тип : Стерлинг Сребро Прибл. Грам Тежина : 4.801 Вкупно Скапоцен Камен Карат Тежина : 1/3 Основно Скапоцен Камен Карат Тежина : 0.35 Дијамант 2 Карат Тежина : Ниеден Скапоцен Камен 3 Карат Тежина : Никој 3/8 CTW-Дијамант МИКРО-ПОПЛОЧЕН ПРСТЕН.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата