Женски Летни Врвови Женски Лабави Модни Кружни Деколте Блузи Кратки Ракави Туника Кошули Сини

Женски Летни Врвови Женски Лабави Модни Кружни Деколте Блузи Кратки Ракави Туника Кошули Сини

Това е достапна
DEN 223.84
Количината на стоката:

Оваа ткаенина за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, зимски и пролетен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестерски Стил : Мода,Секојдневен. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип На Јака : Тркалезно Деколте. - Сезона : Лето. - Пол : Женски, Жени. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 4095 МАИЦА МАТЕРИЈАЛ : Изработен Од Полиестер. Растеглив, мек и Лесен, Мал волумен, Брзо сушење без брчки и смалување. Лесно е да се грижи за секојдневниот живот или патувањето. ЛЕСНО ЗА СОВПАЃАЊЕ : лабавиот дизајн ја прави облеката одлична за комбинирање со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. ПОГОДНА ПРИГОДА : Секојдневен, одмор, шопинг, состанок, улица, канцеларија, работа, основна,плажа, забава, на отворено,секојдневно носење, ве прават шармантни и кул. НЕГА НА ОБЛЕКА : ве Молиме измијте ја во ладна вода и исушете ја. препорачано миење раце. машина за перење. КАРАКТЕРИСТИКИ : женски блузи краток ракав; женска блуза со кратки ракави; женски блузи; женски блузи; врвови со плус големина за жени; врвови за вежбање за жени; врвови за женски култури за жени; излегување врвови за жени; пролетни врвови за жени; женски врвови облечени секојдневно; летни врвови за жени; кошули за жени; женски резервоари; секси врвови за жени; блуза со кратки ракави; женска блуза со кратки ракави; жени блузи; Блузи Со Кратки ракави; маици за жени; женски врвови краток ракав; в маици за вратот за жени; женски блузи краток ракав; лесна и мека ткаенина,дизајнирано сечење за да изгледате витко и доволно долго за да ги скриете стомакот и колковите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата