- Линија хардвер Одговара изберете: 1968-КАДИЛАК ДЕВИЛ, 1971-ШЕВРОЛЕТ К20

- Линија хардвер Одговара изберете: 1968-КАДИЛАК ДЕВИЛ, 1971-ШЕВРОЛЕТ К20

Това е достапна
DEN 1380.48
Количината на стоката:

Кога станува збор за работните места на сопирачките, хардверот на сопирачките често е најзанемарената компонента. Истрошениот хардвер на сопирачките може да доведе до несакана бучава, предвремено абење на сопирачките и влечење на сопирачките. Издржливиот, сигурен хардвер за сопирање е од суштинско значење за успешна работа на сопирачките. Осигурајте се дека работата на сопирачката е успешна за прв пат со користење на хардвер за сопирачки R-Line. • Произведен до прецизни спецификации во форма на ОЕ, вклопување и функција • Изграден Со врвни материјали што ги исполнуваат или надминуваат перформансите на ОЕ • Направен за да помогне да се овозможи тивко, мазно и безбедно сопирање • Инженер и тестиран за да се исполнат издржливоста и сигурноста под екстремни услови • Изработен Од висококвалитетни Материјали Се Вклопува Изберете : 1968-1973 КАДИЛАК ДЕВИЛ 1971-1973 ШЕВРОЛЕТ К20 1969-1973 КАДИЛАК ЕЛДОРАДО 1970 буик лесабре 1969-1970 Понтијак каталина 1969-1970 олдсмобил 98 1970 буик Ривиера 1968-1973 кадилак флитвуд 1969-1970 понтијак БОНЕВИЛ 1968-1971 КАДИЛАК КАЛЕ 1970 буик вајлдкат 1970 БУИК ЕЛЕКТРА 1969-1973 олдсмобил торонадо 1971-1973 ШЕВРОЛЕТ к10 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата