Платформа КАИЧ Сандали Женско Лизгање На Рамни Сандали Обични Блинг Сандали Со Ремени Со Ремени Со Ремени Со Отворени Прсти, Беж

Платформа КАИЧ Сандали Женско Лизгање На Рамни Сандали Обични Блинг Сандали Со Ремени Со Ремени Со Ремени Со Отворени Прсти,

Това е достапна
DEN 160.00
Количината на стоката:

Жените Тока Сандали Платформа Клин Сандали Мода Разноврсна Плетенка Тока Дише Жени Летни Сандали Големина 12 Горниот Материјал : . Единствен Материјал : ТПР. Пети Стил : Тркалезна пети. Пета Висок Стил : Клин. Метод На Затворање : Тока. Чевли Пета Висока : 6см/2.4". Висина на платформата : 2см/0,8" 100% Синтетички. Увезени. Синтетички гумен ѓон. Ремен за глуждот со прилагодливо затворање на бравата. Лесен и флексибилен надворешен ѓон.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата